Tester Oprogramowania

praca it: etat dla Rinf Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Tester Oprogramowania HTML CSS JAVA

Zakres obowiązków:

· Tworzenie przypadków testowych;

· Przeprowadzanie testów oprogramowania;

· Analizę błędów;

· Opisywanie i zgłaszanie błędów do zespołu developerów.

Wymagania: · Ukończenie studiów wyższych (informatyka bądź pokrewne), studenci ostatniego roku

· Doświadczenie w testowaniu oprogramowania; · Znajomość standardów webowych; · Bardzo dobra Znajomość HTML, CSS, JavaScript; · Własne projekty (komercyjne i/albo non-profit) związane z technologiami webowymi; · Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; · Wysokie umiejętności analityczne; · Kreatywność; Oferujemy: · Stabilne warunki zatrudnienia · Możliwość rozwoju w międzynarodowej, ugruntowanej na rynku firmie · Pakiet świadczeń dodatkowych · Udział w ciekawych, nowatorskich projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-06
Wyświetlona: 4524 razy