Programista C#

praca it: etat dla Experis IT / Gdańsk

Tagi: C# XML Json SQL Xaml WPF Silverlight Azure

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięku czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.

Dla naszego Klienta, norweskiej firmy o ugruntowanej pozycji w branży IT, budującej zespół profesjonalistów w Trójmieście, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 111371/SC
Miejsce pracy: Trójmiasto

Szukamy osób, które pragną zostać członkami zespołu profesjonalistów, dbających o wysoką jakość oprogramowania.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego technicznego;
• Minimum 2-letniego doświadczenia w rozwijaniu oprogramowania;
• Bardzo dobrej znajomości programowania obiektowego w języku C#;
• Znajomości XML/Json;
• Znajomości relacyjnych baz danych;
• Znajomości MS SQL Server (2005/2008);
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Chęci rozwoju i gotowości do nauki.

Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość Xaml (WPF/ Silverlight);
• Doświadczenie w pracy z Microsoft Azure.

Zakres obowiązków:

• Rozwijanie oprogramowania zgodnie z dokumentacją techniczną (tworzenie nowych aplikacji oraz rozwijanie już istniejących);
• Aktywne uczestniczenie w kreowaniu produktu;
• Dbanie o wysoką jakość usług;
• Współpraca z innymi oddziałami firmy zagranicą.

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie: 6 000 do 8 500 PLN brutto miesięcznie;
• Udział w ciekawych projektach przy wsparciu najnowszych technologii;
• Stabilne zatrudnienie w zespole specjalistów;
• Przyjazne i otwarte na kreatywność środowisko pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Rozbudowany pakiet socjalny (dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dofinansowanie do lunchu, dofinansowanie internetu w domu, bilety na eventy, koncerty, do teatru);
• Wsparcie w podwyższaniu kwalifikacji zawodowych (np. dofinansowanie studiów podyplomowych);

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-13
Wyświetlona: 10714 razy