PR & Marketing Specialist

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: PR marketing gry game

Wiesz co to Need for Speed, Quake i Prince of Persia? Znasz dobrze każde combo w Tekken? A ponadto interesujesz się marketingiem, a PR nie jest Ci obcy?
Aplikuj do Studia Sointeractive na stanowisko PR & Marketing Specialist. Będziesz mógł/mogła wykazać się w opiece nad kompleksowymi działaniami PR w Studiu Sointeractive, podtrzymywaniu dobrych relacji z mediami, a także w negocjowaniu i przygotowaniu materiałów eksperckich.
Liczymy na Twoje skuteczne działania i nowoczesne metody pracy w zakresie social media,blogger,relations,etc.

Obowiązki:

• Opracowywanie ofert kreatywnych, harmonogramów oraz kosztorysów
• Przygotowywanie strategii i taktyki działań PR dla marki Studio Sointeractive
• Tworzenie i rozwijanie relacji z mediami, partnerami, podwykonawcami
• Przygotowywanie materiałów prasowych, tekstów eksperckich i
• dedykowanych
• Tworzenie baz danych
• Obsługa z zakresu e-PR, komunikacji w Internecie
• Wydarzenia specjalne, akcje niestandardowe
• Moniorowanie efektów pracy, raportowanie

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Minimum rok pracy w obszarze PR / brand PR (najchętniej w firmie z branży
• Gamedev/Film lub agencjach PR współpracujących z tym rynkiem)
• Doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu spójnej i efektywnej strategii PR
• Umiejętność realizacji skutecznych działań z zakresu media relations
• Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego – warunek konieczny
• Samodzielność, wysokie zdolności interpersonalne, kreatywność oraz
pomysłowość

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
• bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Krakowie
• stabilne warunki zatrudnienia
• dawkę świeżych owoców w każdy piątek :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-14
Wyświetlona: 5371 razy