Social Media Account Manager

praca it: etat dla 4STUIDIO S.A. / Olsztyn

Tagi: social media account manager 4studio

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr referencyjny:AM/Olsztyn

Opis stanowiska:

* Pozyskiwanie klientów z zakresu social mediów * Nawiązywanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami * Rozpoznanie rynku oraz zbieranie bazy potencjalnych klientów * Spotkania, rozmowy, negocjacje

Od kandydatów oczekujemy:

* Wiedzy z zakresu szeroko pojętej branży interaktywnej ze szczególnym naciskiem na social media * Łatwości w nawiązywaniu kontaktów * Kreatywności, otwartości, zapału, zacięcia handlowego * Prawa jazdy

Oferujemy:

* Niezbędne narzędzia, laptop, tel, samochód * Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie * Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-15
Wyświetlona: 7480 razy