Młodszy Programista PHP

praca it: etat dla Software Focus Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista php

Software Focus Sp. z o.o.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania IT z zakresu tworzenia zaawansowanych aplikacji dedykowanych.

Dla naszego klienta – lidera branży telekomunikacyjnej poszukujemy dwóch osób na stanowisko

Młodszy programista PHP

Nr ref: PM_2012_3/MP
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Wdrożenie się w struktury firmy
- Wsparcie technologiczne zespołu
- Testowanie i poprawianie błędów
- Tworzenie projektów adekwatnie od doświadczenia
- Kontakty z klientem wewnętrznym

Wymagania

- Roczne doświadczenie programistyczne (może być hobbystyczne)
- Umiejętność sprawnej komunikacji
- Dobra organizacja pracy
- Interdyscyplinarność i otwarcie na nowe
- Znajomość technologii: |- php5, |- mysql, |- html, css, js,
- Mile widziana znajomość frameworków php: Zend Framework, Yii, jQuery

Oferujemy

– Praca w kompleksie budynków na Mokotowie (okolice ul. Domaniewskiej,/ Postępu) dla czołowej firmy z branży technologicznej - Pełny pakiet socjalny od pierwszych dni (opieka medyczna, basen, siłownia) - Umowa o pracę na 100% wynagrodzenia – 3 miesięczny okres próbny a następnie na czas nieokreślony

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-15
Wyświetlona: 4544 razy