Game Designer

praca it: etat dla ATERIMA / Kraków

Tagi: game designer projektant gier gry komputerowe

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta, wiodącego developera gier dystrybuowanych cyfrowo, notowanej na giełdzie spółki Bloober Team S.A., poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref. GD/KR/BLOOBER

Zadania:

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej gier (na wielu etapach, od high concept do GDD),
  • współpraca z Concept Artystą oraz osobami odpowiedzialnymi za Game Design,
  • współtworzenie dokumentacji projektowej,
  • prace projektowe nad grywalnością produkcji i oferowanymi funkcjonalnościami,
  • analiza danych pierwotnych i wtórnych
  • testowanie tworzonych produkcji i współpraca z działem QA
  • pomoc w tworzeniu dokumentów marketingowych

Oczekujemy:

  • dużej wyobraźni i pomysłowości,
  • łatwości pisania tekstów i opisywania swoich pomysłów w przystępny sposób,
  • dbałości o spójność i szczegółowość opisywanych pomysłów,
  • umiejętności spojrzenia na grę zarówno jako całość jak i zbiór szczegółowych elementów,
  • umiejętności stworzenia i przekazania wizji grywalności,
  • umiejętność wykonywania prostych szkiców,
  • chęci pracy przy grach platformowo- logicznych,
  • zainteresowania grami i rynkiem gier, a w szczególności: znajomości nowoczesnych trendów współczesnego rynku gier oraz umiejętności analizy i oceny gier pod względem ich designu,
  • dojrzałości, samodzielności, dobrego zorganizowania,
  • umiejętności krytycznego spojrzenia na własną pracę (model iteracyjny),
  • doświadczenia przy co najmniej dwóch wydanych projektach gry komputerowej.

Oferujemy:

  • współpracę z doświadczonym zespołem,
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w projektach,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • wpływ na ostateczny kształt tworzonej gry,
  • indywidualnie ustalane godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-22
Wyświetlona: 6791 razy