Web Developer (Django)

praca it: etat dla Cyclad sp. z o.o. / Bytom

Tagi: Django aplikacje interenetow

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności na rynku polskim poszukujemy Web Developera do pracy w Bytomiu dla naszego Klienta, jednej z firm międzynarodowych, zajmujących się rozwojem oprogramowania.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
• Projektowanie aplikacji internetowych,
• Tworzenie, modyfikowanie oraz optymalizacja istniejącego kodu,
• Testowanie wytworzonych rozwiązań,
• Przygotowywanie stosownej dokumentacji technicznej,

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość framework’a Django,
• Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,

Mile widziane:
• Umiejętność programowania w JavaScript (w oparciu o bibliotekę jQuery),
• Znajomość metodologii TDD i systemów kontroli wersji (SVN i/lub GIT),
• Obsługa bazy danych MySQL,
• Doświadczenie w pracy z HTML i CSS,

Firma oferuje:
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii,
• Programy specjalistycznych szkoleń,
• Pracę w bardzo dobrej atmosferze,
• Pakiet medyczny,
• Możliwość doskonalenia znajomości języka obcego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-25
Wyświetlona: 11109 razy